Abecední seznam skupin


A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
S & P Stanikas
S.P.K.H., o. s.
S.V.U. Bohúň
Sadar Vuga arhitekti
Sado
SAFA - Finnish Association of Architects / Finská asociace architektů
Šafer Hájek Architekti
Saian Supa Crew
Sajkedelik Šraml Band
Salim Issa, Štěpánka Stein
Salon d'automne
Salon des Indépendants
Salon des Tuileries
Salon National des Beaux Arts
Salvátorská beseda
Sanaa
Šanson-věc veřejná
SAP (Stowarzyszenia Artystów Plastyków)
SAT
Sativa Brothers
Sauerbruch Hutton
SAVAF
Saxofonové kvarteto Polenského big bandu
Sbor dobrovolných hasičů Barchovice
Sbor dobrovolných hasičů Bečváry
Sbor dobrovolných hasičů Doubravčany
Sbor dobrovolných hasičů v Horních Dunajovicích
Sbor moravských učitelek
Sborové oddělení hudebně-humanitního gymnázia
SCA-art Ostrava
SCARS
Scena plastycna KUL
Schilderbent
Schlaich Bergermann und Partner / Schlaich Bergermann Solar GmbH
Schoenfeld 2ndPhils
Schola cantorum
Schola Gregoriana Pragensis
Schöpferschen Gruppe
Schweingruber Zulauf Landschaftsarchitekten
SCORT
Scott Associated Architects inc.
Scuoly de S. Giovanni
Sdružení architektů
Sdružení bienále Brno
sdružení Camerata
Sdružení Česká spojka
Sdružení českobratrské mládeže v domě J.A. Komenského
Sdružení československých naturistů
Sdružení českovídeňských výtvarníků
Sdružení českých grafiků František Kupka
Sdružení českých umělců grafiků Hollar
Sdružení českých žen
Sdružení Christian Artists Europe
Sdružení domácího odboje a paryzánů
Sdružení FORMA
Sdružení fotografů Královédvorska
Sdružení fotografů Lanškroun
Sdružení Grimm
Sdružení Hapestetika
Sdružení hořického sympozia
sdružení Jaroněk
Sdružení jihočeských výtvarníků
Sdružení katolické inteligence
Sdružení katolických spisovatelů a publicistů
Sdružení keramiků
Sdružení keramiků Brno (SKB)
Sdružení keramiků unie výtvarnách umělců
Sdružení kolínských krajanů a přátel v Praze
sdružení Mikrosvěty
Sdružení mladých umělců Praha
Sdružení moderních architektů
Sdružení moravských umělců Prof Art Brno
Sdružení N'89
Sdružení nepochopených umělců
Sdružení Nezávislých chorvatských umělců
Sdružení nezávislých restaurátorů
Sdružení nezávislých výtvarníků v Uherském Brodě
sdružení Nová vážnost
Sdružení OAZA
Sdružení olomuckých výtvarníků v Olomouci
Sdružení podnikatelů ve stavebnictví
Sdružení polských výtvarníků (SLA)
Sdružení přátel Galerie bří Čapků
Sdružení přátel Indie
Sdružení přátel Moderní galerie
Sdružení pražských malířů
Sdružení pražských výtvarníků - malířů
Sdružení pražských výtvarných umělců
Sdružení pro hračku a hru
Sdružení pro výchovu mládeže uměníma literaturou při Ústřední pedagogické knihovně
Sdružení profesionálních loutkařů
Sdružení profesionálních památkářů
Sdružení projektových ateliérů
Sdružení putovních uměleckých výstav (Peredvižnici)
Sdružení Q
Sdružení Rizoto
Sdružení rodáků a přátel města Kolína a okolí v Praze
Sdružení Serpens
Sdružení severočeských výtvarníků
Sdružení sochařů Čech, Moravy a Slezska
Sdružení stavební tvorby
Sdružení textilních výtvarníků UVU
sdružení umělců Moravy a Slezka
Sdružení umělců slezských
Sdružení valašskoklobouckých výtvarníků
Sdružení vinohradských výtvarníků
Sdružení volné myšlenky československé Bečváry
Sdružení výtvarníků České republiky
Sdružení výtvarníků Československé Republiky
Sdružení výtvarníků Purkyně
Sdružení výtvarníků v Praze
Sdružení výtvarných fotografů na Slovensku
Sdružení výtvarných kritiků a teoretiků
Sdružení výtvarných umělců a teoretiků Brno
Sdružení výtvarných umělců a teoretiků jihovýchodní Moravy
Sdružení výtvarných umělců Cont art
Sdružení výtvarných umělců Hané Reysek
Sdružení výtvarných umělců keramiků
Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí
Sdružení výtvarných umělců moravských
Sdružení výtvarných umělců moravských
Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)
Sdružení výtvarných umělců při Galerii mladých Praha
Sdružení výtvarných umělců při Galerii u Řečických
Sdružení výtvarných umělců Purkyně
Sdružení výtvarných umělců severočeských (SVUS)
Sdružení výtvarných umělců slezských
Sdružení výtvarných umělců středního Slovenska
Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Sdružení západočeských výtvarných umělců v Plzni
Sdružení Žararak
Sdružení životního prostředí zdravotně postižených v ČR
Sea architekt (Skupina ekologické architektury)
Secese z Mánesa
Section d'Or
Sedm v říjnu
Sedma a pětka
Sedmikvítek
Sekce televizního výstavnictví
Selfbrush
Semiconductor
Sen noci svatojánské band
Senát České republiky
SEPTEMBER, s. r. o
Šestka
Sestry II. řádu sv. Dominika
Sestry Steinovy
Setkání
Severočeské dílo
Severská společnost
Sezession
Seznam podepsaných k dopisu sjezdu Svazu českých výtvarných umělců v březnu 1987 ze 14. listopadu 1986
SGL Projekt
SH kvintet (SHQ)
Shahab Tolouie trio
Shahrzad
SIA
SIAL - Sdružení inženýrů a architektů Liberec
Signatáři dopisu sjezdu Svazu českých výtvarných umělců v Praze za příslušníky střední generace, 1986
Signatáři dopisu sovětským výtvarným umělcům
Signatáři výzvy Alexe Mlynárčika a Erika Dietmanna proti okupaci Československa
Silver
Silver Rocket
Sirius
Sisterconspiracy
SIX
Škampovo kvarteto
Sklářské sdružení Praha
Sklenářova škola
Sklepovští sršáni
Sklo 7
Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, turistický odbor
Škola Sretěnského bulváru
Školka Sial
SKP Kometa
Škréta, spolek mladých českých výtvarníků
Skrytá tvůrčí jednotka K´d
Skupina
Skupina
Skupina 0000
Skupina 001
Skupina 11
Skupina 13
Skupina 14
Skupina 212
Skupina 25 designerů
Skupina 29. augusta
Skupina 4
Skupina 4
Skupina 4 (Třebíč)
Skupina 42
Skupina 5
Skupina 5
Skupina 5 + 1
Skupina 5 + 2
Skupina 5&2
Skupina 58 (M 58)
Skupina 66
Skupina 68
Skupina 68 Praha
Skupina 7
Skupina 7
Skupina 7+1
Skupina 82
Skupina 888
Skupina 9
Skupina 96
Skupina A 59
Skupina abstrakcionistů
Skupina AGAT
skupina AKVA
Skupina Architektů Obecní dům
Skupina architektů SIA
Skupina Ars
Skupina Art-I-Um
Skupina B
Skupina BoŽena
Skupina Buxus
Skupina C2
Skupina Černého divadla
Skupina Česká alternativa
Skupina českých a slovenských surrealistů
Skupina Chagall
Skupina CIAM
Skupina D
Skupina Dálnice
Skupina devíti
Skupina Dimense
Skupina Experiment
skupina Experiment 2
Skupina ExtraART
Skupina fauvistů
Skupina Florian
Skupina FOKS
Skupina FOS Sokolov
Skupina Foto Nova při Městských divadlech pražských
skupina fotografů Final
Skupina G
Skupina Gerade
Skupina Grapus
Skupina Háje
Skupina Horizont (Královéhradecký)
Skupina horňáckých umělců
Skupina Integrace
skupina J
Skupina K
Skupina K.Q.N.
Skupina Kamarádi
Skupina Karla Duby
Skupina katolické mládeže (SKM) pro Mladeč a okolí
skupina kol časopisu Jih
Skupina Kontakt
skupina Kontinuita
Skupina Kontrast
Skupina Krok 57
Skupina KÚT
Skupina Kvart
Skupina Květen
Skupina Květoslava Prokeše a Jaroslava Borkovce
Skupina LG 5
Skupina LO-TECH
skupina Luna
Skupina M 57
Skupina majora Jebavého
Skupina MEN
Skupina Mikuláša Galandy
Skupina Milan
Skupina mladých
Skupina Montmartre
Skupina moravských výtvarníků
Skupina MS
Skupina Odjinud
Skupina olomouckých výtvarníků
Skupina olomouckých výtvarníků
skupina Panorama
Skupina pěti
Skupina pěti moravských malířů
Skupina Poutníci
Skupina Program 69
Skupina Proud
Skupina průmyslových výtvarníků Umělecké besedy
Skupina Q
Skupina R. A. P. L.
Skupina R013
Skupina Ra
Skupina Rampa
Skupina Rekrafo
Skupina restaurátorů R 64
skupina Řetěz
Skupina RX Studio
Skupina sedmi
Skupina Sextagon
Skupina Šmidrové
Skupina SMOK
Skupina sociální malby
Skupina Solitér
Skupina SPES
Skupina Spes 89
Skupina Spolu
Skupina Střet 2001
Skupina surrealistů v ČSR
Skupina surrealistů v ČSR
Skupina Svoje
Skupina Synthés
Skupina Total
Skupina v Třinci
Skupina vizuálního bádání
Skupina VM - Východní Morava
Skupina výtvarné fotografie Profil
Skupina výtvarníků při Základní umělecké škole Bedřicha Smetany
skupina výtvarných fotografů FO-3
Skupina výtvarných umělců
Skupina výtvarných umělců Art-Club
Skupina výtvarných umělců v Brně
Skupina výtvarných umělců v Brně
Skupina výtvarných umělců v Mor. Ostravě
Skupina X
Skupina X:Y
Skupina XXVI
Skupina XYZ
Skupina z Laëthem-Saint-Martin
Skupina zdravotně postižených
Skupina Život
Skupina Zlatí orli
Skupina [28]
Skupina, architektonická kancelář
Skupiny přátel imaginárních architektů (Gläserne Kette)
SKUTR
SKVADRA
Slavia
Slávie VŠ Plzeň
Slavníkovci
Slavs and Tatars
Slepíši
Slide Studio
Slovanská beseda
Slovanská lípa
Slovanské gymnázium
Slovanský tyátr
Slovanský ústav
Slovanský ústav v Praze
Slovenská akademie věd
Slovenská asociace Unima
Slovenská genealogicko-heraldická společnost
Slovenská komora architektů
Slovenská muzeálná spoločnos't
Slovenská speleologická společnosť
Slovenská spoločnost v Turčanském Svätem Martině
Slovenská umelecká beseda,Bratislava
Slovenská unie karikaturistov
Slovenská výtvarná únia
Slovenské národní divadlo
slovenský exil
Slovenský fond výtvarných umení
Slovenský syndikát novinářů
Slovinská akademie věd a umění
Sluneční orchestr
Smetanovo trio
Smíchovský podhled
Šmidří dechové těleso
SND, propagační súbor
Sněmovna lidu FS ČSFR
So - Ky
Socha pálená
Sochařské sdružení Sculptura
Social Impact
Socialistická výtvarná fronta (SVF)
Socialistická výtvarná jednota
Socialistické sdružení učitelské
Sociální skupina Ho-Ho-Ko-Ko
Société centrale d´architecture de Belgique
Société Chimique de France
Société des artestes décorateurs
Société des Artistes Indépendantes (Společnost nezávislých umělců)
Société du Salon d'Automne
Société francaise de photographie
Société Francaise d´héraldiqu et sigillographie
Société Internationale des Bibliothèques et des Musées des Arts du Spectacle (SIBMAS)
Société Nationale des Beaux Arts
Societé protectrice de l´humor
Society of Architectural Historians
Society of Bookworkers
Society of Bookworkers
Society of Canadian Artist
Society of Graphic Art
Society of Heraldic Art
Sofa Surfers
Soil
Sokol
Sokol Bečváry
Sokol Brno
Sokol Čáslav
Sokol Cerhenice
Sokol Červené Pečky
Sokol Český Brod
Sokol Hradec Králové
Sokol Hradenín
Sokol Kobylisy
Sokol Kolín
Sokol Kostelec nad Černými lesy
Sokol Kyjev
Sokol Nový Bydžov
Sokol Nymburk
Sokol Pečky
Sokol Plaňany
Sokol Poděbrady
Sokol Slovenko
Sokol Týnec nad Labem
Sokol Uhlířské Janovice
Sokol Žiželice
Sokolská župa Havlíčkova
Sokolská župa Masarykova
Sokolská župa Šumavská
Sokolská župa Tyršova
Sólisté Moravského divadla
Somráci
Sonic Catering Band
Soror
soubor Hadrníčci
Soubor Julia Fučíka
Soukromá společnost nauk
Soupisová komise královského hlavního města Prahy
South Bohemia Glas Beads
Southern Cross
Space Dogs
Spartakový skauti
Spektrum
Spirituál kvintet
Spitfire Company
Společenství knihařů
Společenstvo českých knihařů
Společenstvo fotografů
Společenstvo knihařů a příbuzných odvětví
Společenstvo lakýrníků a malířů písma
Společenstvo stavitelů
Společnost akce / The Action Society
Společnost Albrechta Dürera
Společnost architektů
Společnost bratří Čapků
Společnost Bronz
Společnost československo-bulharské vzájemnosti
Společnost československo-indického přátelství
Společnost československých radioekologů
Společnost dr. Edvara Beneše
Společnost Jana Skácela
Společnost Josefa Pekaře
Společnost Národního muzea
Společnost německých architektů v Čechách
Společnost nezávislých umělců
Společnost ochránců památek ve východních Čechách
společnost Otakara Březiny
Společnost Petra Jana Brandla
Společnost přátel Galerie výtvarného umění v Ostravě
Společnost přátel jižních Slovanů
Společnost přátel knihy pro mládež
Společnost přátel Lužice
Společnost přátel Moravské galerie
Společnost přátel Národního muzea v Praze
Společnost přátel Památníku národního písemnictví
Společnost přátel přírody
Společnost přátel starožitností
Společnost přátel starožitností českých
Společnost přátel Uměleckoprůmyslového musea v Praze
Společnost přátel umění
Společnost přátel umění v Olomouci - Gesellschaft der Kunstfreunde in Olmütz
Společnost přátel umění v Sovinci
Společnost přátel USA
Společnost přátel vily Tugendhat
Společnost přátelství ČSR - Srí Lanka
Společnost pro hospodářské a kulturní sblížení se SSSR
Společnost pro lidská práva
Společnost pro obnovu historického centra v Kostelci nad Černými lesy
Společnost pro pomoc demokratickému Španělsku
Společnost pro postavení pomníku Bedřicha Smetany
Společnost pro rozvoj mikulovského výtvarného sympozia " dílna", o.s.
Společnost pro současné umění / Society for Contemporary Arts (SCA)
Společnost pro spolupráci s Asií, Afrikou a Latinskou Amerikou
Společnost pro studium evropského kvartéru
Společnost pro trvale udržitelný život
Společnost pro vědy a umění
Společnost pro vědy a umění
Společnost pro veselejší součastnost
Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu
Společnost sběratelů a přátel umění
Společnost skladatelů AHUV
Společnost Vlasteneckého musea v Čechách
Společnost vlasteneckých přátel umění
Společnost výtvarníků animované tvorby (SVAT)
Společnost za veselejší současnost
Společnst přátel starožitností českých
Spolek akademiků kolínských
Spolek architektů a inženýrů Království českého
Spolek architektů Slovenska
Spolek Atelier 69
Spolek československých inženýrů a architektů
Spolek československých knihovníků
Spolek československých rafinérií cukru
Spolek českých beletristů Máj
Spolek českých bibliofilů
Spolek českých bibliofilů
Spolek českých bibliofilů Praha
Spolek českých spisovatelů Máj
Spolek českých výtvarníků Škréta
Spolek českých žurnalistů
Spolek čs. architektů a inženýrů
spolek Čurajevka
Spolek divadelních ochotníků Cerhenice
Spolek divadelních ochotníků Zásmuky
Spolek dobrovolných hasičů Cerhenice
Spolek dobrovolných hasičů Ratenice
Spolek fyziokratů
Spolek geologů v Belgii
spolek Geometrie
spolek Havlíček
Spolek inženýrů a architektů
spolek Karla Hynka Máchy
spolek KÉVE
Spolek knihtiskařů Typografia
Spolek krajinského musea v Kralupech nad Vltavou
Spolek lotyšských grafiků
Spolek Mha
spolek Mládí
Spolek nakladatelů a knihkupců
Spolek německých muzeí v ČSR
Spolek olomouckých umělců
Spolek olomouckých výtvarníků (SOV)
Spolek plzeňských výtvarníků
Spolek Pohodlí
Spolek posluchačů architektury
Spolek posluchačů architektury ČVUT
Spolek přátel antické kultury
Spolek přátel demokratického Španělska
Spolek přátel Itálie
Spolek přátel koz
Spolek přátel Křižovnické školy v Brně
Spolek přátel Muzea umění v Olomouci
Spolek přátel přírody
Spolek přátel starožitností československa
Spolek Preisler
Spolek pro průmysl cukrovarnický
Spolek pro šíření národního vyšívání
spolek pro zřízení Valašského muzea v přírodě
Spolek Radecký Praha
Spolek rodáků a přátel Turnova
Spolek sběratelů a přátel exlibris
Spolek slovenských spisovatelů
Spolek slovenských umělců
Spolek slovenských výtvarníků
Spolek stavitelů na Moravě a ve Slezku
Spolek sv. Lukáše
Spolek svatého Lukáše
Spolek Svojin
Spolek Tovaryšstva výtvarných umelcov Tatran
Spolek ukrajinských umělců
Spolek umělců a přátel grafiky
Spolek vinohradských historiků
Spolek vlasteneckých přátel umění
Spolek výtvarníků plzeňských
Spolek výtvarníků Praha
Spolek výtvarných umělců Aleš
Spolek výtvarných umělců Arkáda
Spolek výtvarných umělců Bratislava
Spolek výtvarných umělců Hodonín
Spolek výtvarných umělců Mánes (SVU Mánes)
Spolek výtvarných umělců Mánes, fotosekce
Spolek výtvarných umělců Marold
Spolek výtvarných umělců Moravská Ostrava
Spolek výtvarných umělců moravskoslezských v Brně
Spolek výtvarných umělců Moravy
Spolek výtvarných umělců Myslbek
Spolek výtvarných umělců na Podkarpatské Rusi
Spolek výtvarných umělců Purkyně
Spolek výtvarných umělců severočeských
Spolek výtvarných umělců TVORBA
Spolek výtvarných umělců v Plzni
Spolek vzájemně se podporujících hrnčířských dělníků Kruh
Spoločnosť nezávislých umelcov
Spoločnosť umeleckého priemyslu (S.U.P.)
Spoločnosť voľných výtvarných umelcov
Spolok C+S Art
Spolok grafikov Slovenskej republiky
Spolok Slovenského vlastivědného muzea v Bratislavě
Spolok slovenských spisovateľov
Spolok slovenských umelcov
Spolok slovenských výtvarných umelcov
Spolok výtvarníkov Slovenska
sporadical architektonická kancelář
Sporto
Sportovní klub Radboř
Sportovní klub v Bečvárech
Sportovní sdružení výtvarných umělců Box-Art
Správní rada Nadace Barokního divadla zámku Český Krumlov
Správní rada nadace české architektury
Správní rada Nadace Senectus bona
Spunk
Squint
Stadt im Regal
Stadtgalerie in Bruneck, zastoupení umělci
Štafeta, divadelní soubor
Stage Code
Stálá delegace do Parlamentního shromáždění Rady Evropy
Stamicovo kvarteto
stapelberg&fritz Büro für Gestaltung
Stará parta
Stará šlechta
Staroměstsko-malostranský malířský cech
staroměstský cech zedníků a kameníků
Staroměstský malířský cech
staroměstský zlatnický cech
staroměstský zlatnický cech
Starý Velehrad
Státní filharmonie
Státní památková péče se zaměřením na památky I. kategorie
Státní zkušební komise FA VUT v Brně
stavební komise ilegálního vedení Ústřední rady odborů
Stavební spolek proboštského kostela Nanebevzetí Panny Marie v Opavě
stavební výbor pro zbudování Národního divadla
stavební výbor pro zbudování Národního divadla
Stavoprojekt
Stavoprojekt Ostrava
Stefan Wagner Group
Steiner / Lenzlinger
stempel & tesar architekti
Stereolab
STO z ledu ven
Stochovan
Stopaři
Stopy paměti
Strahovský fotoklub
Strana mírného pokroku v mezích zákona
Strana Zelených
středisko Mánes
Středisko západočeských spisovatelů
Střední průmyslová škola sklářská
Středočeské divadlo Kladno
Středočeské sdružení výtvarníků
Středotlací - Skupina Středotlací
Střežený Parnass
stříbrnoskaličtí hrnčíři
Strojní družstvo Barchovice
Stromboli
Studenti Atelieru malířství 3 Petra Kvíčaly
Studenti Michala Gabriela - FaVU Brno, 2003i
Studenti SOU řemesel Třebíč
Studentky pedagogické fakulty UP Mariky Buzinisové - housle
Studentský klub mladých
Studer/ van den Berg
Studia výtvarné fotografie Osvětového domu v Liberci
Studio 22
Studio 3P
Studio Dva
Studio Hořící žirafy
Studio Labyrint
Studio Luks
Studio Nobus
Studio NOX
Studio Pei-Zhu
Studio pha
Studio Phase
Studio Pirsc
Studio pohybového divadla Niny Vangeli
Studio Sklo
Studio Theatre
Studio tobyšlo
Studio výtvarné fotografie
Studio Ypsilon
Studium moderní pantomimy a pohybového divadla
Stupkovo kvarteto
Styl - seskupení architektů a stavitelů kol tohoto časopisu
Stylekonstruktor
SUKUS, občanské sdružení
Šum svistu
Šumavan
Šumavan
SUMBAL+PRIEHODA, s.r.o.
Summer assault
Supercrooo
Superflex
Superstudio
Surindépendants
Surrealistická skupina
Surrealistická skupina UDS
Surrealistická skupina, Louny
Švandova divadelní společnost
Svantovít
Svárov (Výtvarná skupina Svárov)
Svatbínská koťata
Svatobor
Svatopěstitelské družstvo
Svaz architektů ČR
Svaz architektů ČSR
Svaz architektů ČSSR
Svaz britských katolických novinářů
Svaz české mládeže Bečváry
Svaz českého díla
Svaz československého díla
Svaz československých architektů
Svaz československých divadelních umělců
Svaz československých dramatických umělců
Svaz československých filmových a televizních umělců
Svaz československých fotografů
Svaz československých hudebních umělců
Svaz československých muzeí
Svaz československých novinářů
Svaz československých skladatelů
Svaz československých školkařů
Svaz československých spisovatelů
Svaz československých výtvarných umělců
Svaz československých výtvarných umělců Ústí nad Labem
Svaz československých výtvarných umělců, ústřední výbor
Svaz českých architektů
Svaz českých fotografů (SČF)
Svaz českých muzeí
Svaz českých novinářů
Svaz českých umělců v Praze
Svaz českých výtvarných umělců (SČVU)
Svaz českých výtvarných umělců Brno
Svaz českých výtvarných umělců I.středisko
Svaz českých výtvarných umělců II. středisko Umělecká beseda
Svaz českých výtvarných umělců III. středisko Mánes
Svaz českých výtvarných umělců IV.středisko Aleš
Svaz českých výtvarných umělců IV.středisko Aleš - výbor
Svaz českých výtvarných umělců Olomouc
Svaz českých výtvarných umělců Ostrava
Svaz českých výtvarných umělců VI. středisko Štursa
Svaz českých výtvarných umělců, Severočeský kraj
Svaz českých výtvarných umělců, Východočeský kraj
Svaz českých výtvarných umělců, Západočeský kraj
Svaz holandských architektů (BNA)
Svaz izraelských malířů a sochařů
Svaz jihočeských výtvarníků
Svaz mladých
Svaz mužů
Svaz nezávislých umělců
Svaz polských umělců-fotografů ZPAF
Svaz potravinářského průmyslu
Svaz přátel demokratického Španělska
Svaz přátel SSSR
Svaz protifašistických bojovníků
Svaz rozhlasových tvůrců
Svaz ruských spisovatelů
Svaz ruských spisovatelů v ČSR
Svaz ruských výtvarných umělců v ČSR
Svaz slovanského sokolstva
Svaz slovenských architektů
Svaz slovenských fotografů
Svaz slovenských výtvarných umělců
Svaz socialistických architektů
Svaz sovětských výtvarníků
Svaz spisovatelů RSDRP
Svaz spisovatelů SSSR
Svaz spisovatelů RSFSR
Svaz švédských architektů SAR
Svaz švédských interiérových architektů SIR
Svaz svobodných německých autorů
Svaz turistiky
Svaz účetních v ČR
Svaz výtvarných umělců
Svaz výtvarných umělců a teoretiků
Svaz výtvarných umělců Aleš
Svaz výtvarných umělců Moravy
Svaz výtvarných umělců NDR
Svaz výtvarných umělců, Mnichov
Svaz zaměstnanců umělecké a kulturní služby (ROH) - výtvarný odbor
Svaz západočeských výtvarných umělců
Švehlík
Světlana, odbojová skupina
Světová asociace přátel betlémů UN FOE PRAE
Světová lékařská asociace
Světová rada řemesel
Světozor
Svitava
Svobodné slovo
Svornost 89
Svoz řepy
SVU Brno
Švýcarský svaz spisovatelů
Swing Visitors
Swiss connection
Symfonický orchestr Českého rozhlasu
Symposium Mohren 2005
Syndikát autorů fantastiky
Syndikát českých novinářů
Syndikát českých spisovatelů
Syndikát denního tisku
Syndikát novinářů České republiky
Syndikát výtvarníků československých
Syndikát výtvarných umělců československých
Syntetičtí realisté
Syntéza - Tvůrčí skupina Syntéza
Syrinx
Syzýgia